Our Directory
 • YASAL UYARI

  www.bilgaz.net ve www.muhasebeofisi.net Sitelerinin isim hakkı ve kullanım hakkı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Barış ILGAZ’A aittir.  Site’de yer alan her türlü bilgi, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olup doğrulukları tarafımca garanti edilmemektedir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak ve reklam amacı güdülerek yapılmamıştır.

  Mesleki konularda 3568 sayılı yasa hükümlerine bağlı kalınmış olup özellikle reklam yasağı ile ilgili konularda gerekli görüşler alınmıştır. Bu nedenle bu site'de yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak doğru/yanlış yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Barış ILGAZ sorumlu tutulamaz.
   
   

  Bu Sitede yer alan bilgiler, sadece ilgili konularda fikir verme ve bilgi paylaşmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler çoğu zaman ilgili kaynaklardan ve benzer sitelerden olduğu gibi alındığından yada oralara atıfta bulunulduğundan bu bilgilerin doğruluk / tamlık / güncelliğinden Barış ILGAZ sorumlu tutulamaz. Kanunların, yönetmeliklerin, tebliğlerin ve uygulamanın değişebilir oluşu ve de elektronik haberleşmenin özünde var olan riskler sebebi ile bu sitede yer alan bilgilerde her zaman gecikmeler, eksiklikler ve hatalar olabilir.

  Verilen bilgilerin kullanımı / uygulaması uzmanlık gerektirdiğinden; mutlaka bir Meslek Mensubu’na danışılması önerilir. Sitedeki bilgilerin veya bu site vasıtasıyla edinilen bilgilerin doğru veya yanlış kullanımından doğacak her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir. Bu site üzerinden, üçüncü kişiler tarafından hazırlanan sitelere bağlantılar / linkler kurulabilir. Barış ILGAZ, bu site üzerinden bağlanan diğer sitelerde yer alan bilgilerin doğruluğundan ve diğer yönlerinden sorumlu değildir.

  Bu site’yi kullanmaya başladığınız andan itibaren yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklıdır.

  Saygılarımla,

  BARIŞ ILGAZ
  Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
  Bağımsız Denetçi
 
 

Her Hakkı Saklıdır.
Copyright © 2006-2017 | 
Yasal Uyarı
bilgaz@gmail.com